Ebru Şenel Erim TGDF Kadın Platformu Başkanı Seçildi 

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) Kadın Platformu’nun başkanlığına Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Şenel Erim getirildi.

Lisans eğitimini, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde tamamlayan Ebru Şenel Erim, kariyerine ilk adımı 1995 yılında Unilever’de Beslenme Uzmanı olarak attı. Buradaki kariyerine 1999 yılında Beslenme Müdürlüğü ve 2004 yılı itibarıyla de Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

Unilever Türkiye’nin tüm iletişim çalışmalarını başarıyla üstlenen Ebru Şenel Erim, 2011 Aralık ayı itibarıyla Unilever’in global organizasyonundaki yeni yapılanmasına Unilever NAMETRUB (Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya) Bölgesi’nin Dış İlişkiler Direktörü ve Unilever Türkiye Sürdürülebilir İş ve İletişim Direktörü olarak atandı. Haziran 2016 itibarıyla Unilever Türkiye, Orta Asya, Kafkasya ve İran Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanan Ebru Şenel Erim, önemli sivil toplum kuruluşlarında Unilever’i temsil etmeye ve bu görevini aktif olarak üstlenmeye devam etmektedir.

Erim, aynı zamanda KTSD MUMSAD ve DEİK Türkiye-İran İş Konseyi’nin Yönetim Kurulu Üyesi, YASED Uluslararası Yatırımcılar Derneği’nde FMCG Çalışma Grubu Başkanı, TÜSİAD Gıda ve Tarım Çalışma Grubu’nda ise Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmektedir.

TGDF Endüstriyel İlişkiler ve İşbirliği Grup Başkanı olan Erim, aynı zamanda Reklamverenler Derneği Sorumlu Pazarlama Çalışma Grubu ve İletişim Çalışma Grubu Üyesi’dir. Ebru Şenel Erim, 2016 yılında faaliyete geçen Kurumsal İlişkiler Enstitüsü’nün kurucuları arasında yer almakta ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak ta görev yapmaktadır.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER