Duygu Keçelioğlu Advantage Group Türkiye Genel Müdürü Olarak Atandı

Duygu Keçelioğlu, dinleme ve yanıt verme arasındaki boşluğu dolduran katılım çözümleri tasarlayıp sunarak insanların ve kuruluşların birlikte daha iyi çalışmasına yardımcı olan Advantage Group’a Türkiye Genel Müdürü olarak atandı. 

Keçelioğlu, yeni görevinde, Türkiye pazarında perakendeciler ve tedarikçiler arasındaki iş birliğini güçlendirmeye odaklanan yetenekli bir ekibi yönetecek.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde tamamlayan Keçelioğlu, yüksek lisans eğitimini ise yine aynı okulda Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında yapmıştır. Kariyeri hayatına ilk adımı 2004 yılında NielsenIQ’da atan Keçelioğlu, ardından Turkcell’de veri madenciliği alanında çalışmıştır. 2008 yılında Coca-Cola İçecek’e (CCI) katılarak, son 15 yılda ticari fonksiyonlar altında çeşitli sorumluluklar alan Keçelioğlu, son rolünde, CCI’ın sorumlu olduğu 11 ülkede Araştırma, İç görü ve Uygulama Mükemmeliyeti projelerine liderlik etmiştir.  Orta Asya ve Orta Doğu bölgelerine ilişkin geniş deneyime ve benzersiz bilgi birikimine sahip oldu. 

Duygu Keçelioğlu, profesyonel kariyer hayatına Advantage Group’un Türkiye Genel Müdürü olarak devam edecek. 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER