Dr. Seda Çelik Teker İELEV’in Yönetim Kurulu Başkanı Oldu

Dr. Seda Çelik Teker, İstanbul Erkek Lisesi Celal Ferdi Gökçay salonunda yapılan İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Olağan Toplantısında İELEV’in 2023-2025 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Teker, böylelikle vakfın tarihindeki ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı oldu. 

İELEV’in başarılarıyla eğitim alanında kendinden gururla söz ettireceği hizmetleri daha yüksek düzeye çıkarmak, Sarı Siyah camia, öğrenci, öğretmen ve tüm paydaşlarına daha iyi bir öğrenim ve çalışma ortamı sunmak için çalışacak olan Dr. Seda Çelik Teker’in başkanlık ettiği kurulda; Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak Prof. Dr. Gökhan Uzgören, Genel Sekreter olarak ise Gediz Cürgül görev alacak. İELEV’in yeni yönetim kurulunda Muhasip Üye Volkan Kurt olurken; üyeler Can Eren, Serdar Sumay, İdil Şanal, Prof. Dr. Serhat Koloğlugil, Doç. Dr. Elif Posos Devrani, Av. Zeynep Erverdi ve Hale Yılmaz Akçay oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Dr. Seda Çelik Teker, üretim yönetimi alanında doktoraya sahiptir. Profesyonel iş hayatına ilaç sektöründe başlayan ve farklı alanlarda yöneticilik yapan Dr. Teker, Türk-Alman Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev almıştır.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER