Dr. Deniz Saydam Sarıkardaşoğlu Bersay İletişim Danışmanlığı’nın Ajans Başkanı Olarak Atandı

2019 yılından bu yana Bersay İletişim Danışmanlığı İcra Kurulu Üyesi ve Kıdemli Danışmanı olarak görev yapan Dr. Deniz Saydam Sarıkardaşoğlu, şirketin Ajans Başkanlığı görevine getirildi.

Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayan Dr. Deniz Saydam Sarıkardaşoğlu, İngiltere’de Surrey Üniversitesi’nde İletişim ve Uluslararası Pazarlama dalında yüksek lisans yapmıştır. Yüksek lisans eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönen Saydam, doktorasını Marmara Üniversitesi’nde halkla ilişkiler alanında tamamladıktan sonra profesyonel kariyer hayatına Bersay İletişim Danışmanlığı’nda başlamıştır.  Sarıkardaşoğlu, hemen ardından DEVA Holding’de Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı, Deloitte Türkiye’de Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı ve JLL Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü olarak çeşitli görevler üstlenmiştir.

Dr. Deniz Saydam Sarıkardaşoğlu, Haziran 2019 tarihinden bu yana Bersay İletişim Danışmanlığı’nda Kıdemli Danışman ve İcra Kurulu Üyeliğini sürdürüyordu. Saydam, 1 Ocak 2023 itibarıyla profesyonel kariyerine Bersay İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı olarak devam edecek.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER