Deniz Kırca Micro Focus International Dönüşüm Direktörü Olarak Atandı

Micro Focus Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü Deniz Kırca’nın sorumluluk alanları genişledi ve Kırca, şirketin İş Stratejileri ve Pazara Gidiş Dönüşüm Direktörü olarak atandı. Böylelikle Kırca, Micro Focus’un ABD Texas Dallas’taki ofisinde çalışmalarını yürütecek. 

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Yönetim Bilgi Sistemleri-İşletme Bilişim bölümünde tamamlayan Kırca, Yüksek lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi Yazılım Mühendisliği alanında yapmıştır. Profesyonel kariyer hayatına ilk adımı Vodafone Türkiye’de Java Geliştirici olarak atan Kırca, kariyer hayatına BEA Systems – Esolutions Yazılım şirketinde Kıdemli Danışman, IBM Türkiye’de Yazılım Hesap Yöneticisi ve Müşteri Temsilcisi, Hewlett Packard Enterprise şirketinde Satış Müdürü ve Ülke Müdürü olarak görev almıştır. Ardından Micro Focus’a Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü olarak transfer olan Kırca, burada ise sırasıyla İş Stratejisi ve GTM Dönüşüm Direktörü görevini yürütmüştür. 

Kırca, profesyonel kariyer hayatına Micro Focus’ta İş Stratejileri ve Pazara Gidiş Dönüşüm Direktörü olarak devam edecek.

Yeni görevine atanmaktan büyük gurur duyduğunu belirten Kırca, “Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Micro Focus’ta daha büyük bir sorumluluğa layık görülmek beni ülkem adına da mutlu ediyor. Micro Focus’un global organizasyonunda BT Operasyon Yönetimi Pazara Gidiş program uygulamalarında daha önemli bir sorumluluk alacağım. Optimum verimlilik için yönetim sistemlerinin ve süreçlerinin etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesi ve yürütülmesi de en önemli sorumluluklarımdan biri olacak. Tabii tüm bunların yanında müşterilerimizin BT altyapılarını dijital dönüşümle sadeleştirmek, karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmelerine destek olmak, oluşan yeni fırsatları yakalamalarını sağlamak en önemli misyonumuz. Micro Focus’un dünyanın dört bir yanındaki şirketleri dijital olarak güçlendirme misyonuna en büyük katkıyı sunmak için çalışacağım.” dedi.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER