CW Enerji ‘En Çok Kadın İstihdamı Sağlayan Firma’ Ödülünün Sahibi Oldu

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu(OSBÜK) tarafından düzenlenen OSB Yıldızları Araştırması’nda, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi olan CW Enerji, -En Çok Kadın İstihdamı Sağlayan Firma’ kategorisinde ödül aldı. 

Ankara’da gerçekleştirilen ödül töreninde CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz ödülü, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldı.

Ödül hakkında düşüncelerini paylaşan Yılmaz, OSB Yıldızları Araştırması’nda yer aldıkları için oldukça mutlu olduklarını, başarılı çalışmaları karşılığında ardı ardına ödül almaya devam ettiklerini belirterek, “Sürdürülebilir bir büyüme ve yenilikçilik anlayışımız doğrultusunda çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Bu çerçevede, kadın istihdamına büyük önem veren bir firma olarak OSB Yıldızları Araştırması’nda ‘En Çok Kadın İstihdamı Sağlayan Firma’ kategorisinde ödül aldığımız için gururluyuz” dedi.

“Başarı Çıtasını Yükseltiyor”

Başarı çıtalarını gün geçtikçe yükselttiklerinin altını çizen Yılmaz, “Bu ödül bizim için büyük bir gurur. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla enerjimizi, gücümüzü, ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak için harcıyoruz. Bundan sonra da yolumuza daha da büyüyerek devam edeceğiz ve sektörümüzde fark oluşturan çalışmalara imza atacağız. Ülkemiz için kendimizi geliştirmeyi, üretmeyi ve ekonomimize katkı sağlamayı sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.

#cwenerji #ençokkadınistihdamısağlayanfirma

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER