Ceylan Yokuş, J&J MedTech Türkiye Genel Müdürü görevine atandı

2006 yılında Johnson & Johnson MedTech ailesine katılan Ceylan Yokuş, Ethicon iş birimindeki Satis, Pazarlama, İş Geliştirme ve Ar-Ge fonksiyonlarında farklı sorumluluklar üstlenerek Türkiye, EMEA Bölge ve Küresel organizasyon yapılarında farklı deneyimler kazandı. P&L yönetimi, satış liderliği, pazarlama, pazar geliştirme ve daha pek çok alanda tecrübelenerek, şirket içerisinde 16 yıllık tecrübesi ile yetkinliklerini artırdı. 2018 yılından itibaren Robotik  ve Global Dijital Çözümler organizasyonunun bir parçası olarak görev yapan Yokuş, yeni ürün ve pazar geliştirme, ticari fonksiyonların kurulması liderliklerini üstlenerek organizasyona kıymetli destekler sağladı, bu anlamda İtalya, Almanya ve İngiltere gibi bölgesel hedef pazarlarda pazar gelişiminde pay sahibi oldu.

EMEA bölge Robotik ve Dijital Çözümler Ar-Ge Operasyonlarına ilişkin mevcut sorumluluklarını devrederek, Almanya’dan Türkiye’ye dönecek olan Yokuş, Mayıs 2023 itibariyle yeni görevine başlayacak. Türkiye Liderlik ekibi ile beraber çalışacak olan Ceylan Yokuş, şirket öncelikleri yanında Medikal Cihazlar endüstrisi stratejileri geliştirmeye ve organizasyona katkı sağlamaya çalışacak.

Ceylan Yokuş kimdir?

Şirket içerisinde ve dışında güçlü ortaklıklar kurma, yüksek performanslı ekipler geliştirme, hasta ve müşteri odağı ile tanınan Yokuş, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü lisans derecesi ile İspanya EADA Business School Uluslarası Pazarlama yüksek lisansına sahiptir.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER