Cemile Banu Hızlı Mplus MENA CEO’su Olarak Atandı

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı (BPO) şirketlerinden Mplus Türkiye, kıtalar arası büyüme yolculuğunu hızlandırdı.

Mplus Türkiye CEO ve Mplus İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta olan Cemile Banu Hızlı, mevcut unvanına ek olarak artık Mplus MENA (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) CEO’su olarak da görev yapacak. Hızlı yeni süreçte; Mplus Gürcistan’la birlikte ilgili bölge ve gruba yeni eklenecek deniz aşırı ülkelerdeki operasyonları da liderlik ediyor olacak.

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı (BPO) şirketlerinden Mplus Türkiye, kıtalar arası büyüme yolculuğunu hızlandırdı. Kısa sürede gerçekleştirdiği birleşme ve satın alma yatırımları ile operasyon faaliyetlerini sınır ötesine taşıyan Mplus Group’un en güçlü oyuncusu olarak  başarılara imza atmayı sürdürüyor. Bu başarıların bir adımı olarak; 2020 yılından beri Mplus Türkiye CEO ve Mplus İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta olan Cemile Banu Hızlı, mevcut unvanına ek olarak artık Mplus MENA (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) CEO’su olarak da görev yapacak. Hızlı yeni süreçte; Mplus Gürcistan’la birlikte ilgili bölge ve gruba yeni eklenecek deniz aşırı ülkelerdeki operasyonları da liderlik ediyor olacak.

 Ocak 2020’de, Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu Mplus’ın en büyük üyesi olarak yerini alan ve arkasındaki 22 yıllık CMC Türkiye tecrübesini gruba taşıyan Mplus Türkiye, operasyonel gücünü artırıyor. Benimsediği birleşme ve satın alma stratejisi doğrultusunda kısa sürede 10’un üzerine birleşme ve satın alma yatırımı yapan Mplus Grup’un en önemli üyesi olan Mplus Türkiye’nin kıtalar arası büyüme performansı, operasyon faaliyetlerine de yansıdı.

Hızlı, Mplus Gürcistan ve gruba yeni eklenecek deniz aşırı ülkelerdeki operasyonları da yönetecek

 2020 yılından beri grubun Türkiye operasyonuna liderlik eden Cemile Banu Hızlı, Haziran 2023 itibariyle bu görevine ek olarak MENA (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) bölgesine de CEO olarak atandı. Görev alanı genişleyen Hızlı, Türkiye’deki mevcut sorumluluklarının yanı sıra; Mplus Gürcistan’la birlikte ilgili bölge ve gruba yeni eklenecek deniz aşırı ülkelerdeki operasyonlarını da liderlik edecek.

Mplus Türkiye; 49 lokasyonda, 58’in üzerinde ülkeden 300’den fazla kuruma 33 dilde hizmet veren Mplus Group’un en güçlü oyuncusu olarak; günden güne büyüyen BPO alanının BPTO dönüşümüne öncülük ederek, farklı sektörlerden global müşterilerine 360° müşteri deneyimi çözümleri sunarken Ar-Ge ve teknoloji yatırımları ile de Türkiye’den Avrupa’ya teknolojik çözümler ihraç ediyor.

 

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER