Burçin Birim TBWA\İstanbul’a Genel Müdür Yardımcısı Olarak Atandı

Burçin Birim, TBWA\İstanbul’daki Grup Marka Direktörlüğü görevinden Genel Müdür Yardımcılığı görevine terfi etti. 

Birim, bu göreviyle birlikte, yeni marka kazanımı ve büyük markaların ajans bünyesinde en iyi şekilde yönetiminden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünde tamamlayan Birim, çalışma hayatına ilk olarak İstanbul Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak başlamıştır. 2009 yılında Portföy RvYO’ya geçiş yapan Birim, burada 3 yıl kadar İletişim Koordinatörü olarak emek vermiştir. Hemen ardından Çocuklar Reklamcılık’a Marka Yöneticisi olarak transfer olan Birim, burada geçirdiği 3 dolu yılın sonunda J. Walter Thompson Worldwide’ta Marka Yöneticiliği görevini üstlenmiştir. Birim, burada 2 yıl boyunca Ülker, Rexona, Axe, Efes Pilsen gibi önemli markaların tüm pazarlama faaliyetlerini yönetmiştir. 

2015 yılında TBWA\İstanbul’a Marka Yöneticisi olarak katılan Birim, burada emek verdiği 4 yıl boyunca Marka Yöneticiliği ve Marka Direktörlüğü görevlerini üstlenerek, HOPİ, CarrefourSA, Borusan Otomotiv, Rixos Hotels, Enerjisa, Ülker gibi Türkiye’nin önde gelen markalarının iletişim çalışmalarına önderlik etmiştir. Birim, 2019-2020 yılları arasında Medina Tugrul DDB’de Marka Direktörlüğü görevini üstlendikten hemen sonra TBWA\İstanbul’a Kıdemli Marka Direktörü olarak atanmıştır. 

Burada sırasıyla Kıdemli Marka Direktörü ve Grup Marka Direktörü olarak emek veren Burçin Birim, profesyonel kariyer hayatına TBWA\İstanbul’un Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek. 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER