Bayrampaşa’da Kadın Yaşam Merkezi Açıldı

İstanbul’un Bayrampaşa İlçesinde,  kadınların sosyal hayatını zenginleştirmek amacıyla Bayrampaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kadın Yaşam Merkezi hizmete açıldı.  

Kadın Yaşam Merkezi ‘nde kadınlar için Sanat odası, spor ve seminer salonu, çocuk etkinlik alanı ve kafeteryası bulunan merkezde birden çok hizmet aynı anda veriliyor.

İlçedeki kadınların sosyal hayatını zenginleştirmek amacıyla hayata geçirdiği Kadın Yaşam Merkezi, ilçenin Terazidere Mahallesi Esenler Caddesi’nde hizmete başladı. Yaklaşık 450 metrekarelik bir alana sahip 2 katlı merkezde sanat odası (resim-heykel), spor ve seminer salonu, çocuk etkinlik alanı ve kafeterya bulunuyor. Merkez böylece birden çok hizmeti aynı anda verilebiliyor.

“Söz Verdiğimiz Gibi Bu Projemizi De Başarıyla Tamamladık”

Projenin kadınlar için hayırlı olmasını dileyerek konuşmasına başlayan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Söz verdiğimiz gibi bu projemizi de başarıyla tamamladık. Yaşamın her anında bizleri onurlandıran, sabırla kutsal annelik görevini omuzlayan; sevgisini, şefkatini ve emeğini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyen tüm hanım kardeşlerimizin faydalanacakları ve her konuda destek alabilecekleri Kadın Yaşam Merkezi projemizi hayata geçirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı. 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER