Aylin Somersan Coqui Allianz Trade’in yeni CEO’su Oldu

 

Allianz Türkiye‘de İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Aylin Somersan Coqui sigorta sektöründe dünya lideri olan Allianz Trade’ye CEO olarak atandı.

Atamayla ilgili duygularını paylaşan Coqui, ‘’Bugün Allianz Trade ‘daki yeni CEO görevimin resmi başlangıcı olduğunu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Kariyerimin büyük bir bölümünü şimdiye kadar Allianz içinde geçirdim ve her yeni bölüm kendi zorluklarını ve yeni ufuklarını getiriyor. Allianz Trade, ister günlük işler için nakit akışını güvence altına almak ister iddialı projeler için özel çözümler sunmak olsun, 62.000’den fazla müşterimizi desteklemek için burada. Ticaretinizi güvence altına alıyoruz, böylece güvenle büyüyebilirsiniz. Tüm müşterilerimize ve ortaklarımıza, bu zorlu zamanlarda, risklerinizi öngörmenize ve yönetmenize yardımcı olmamıza ve beklediğiniz hizmet kalitesini sağlamamıza yardımcı olmamız için bize güvenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl güçlü başarılar elde eden ve dönüşüm yörüngemizi güçlendiren son derece ilgili ekiplerin sıcak karşılamasından etkilendim. Önümüzdeki birkaç hafta içinde dünyanın dört bir yanındaki meslektaşlarımla, müşterilerle ve ortaklarla tanışmayı ve işimizin tüm bölgesel özelliklerini öğrenmeyi dört gözle bekliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER