Ayça Demirci P&G’nin Ev ve Kumaş Temizlik Kategorisi İletişim Direktörü Olarak Atandı

P&G’nin Kurumsal İletişim Türkiye Direktörü olarak görev yapan Ayça Demirci,  şirketin İngiltere, İrlanda ve Kuzey Avrupa Ülkeleri’nden Sorumlu Ev ve Kumaş Temizlik Kategorisi İletişim Direktörü olarak atandı.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde 2003 yılında tamamlayan Ayça Demirci Turgay, eğitim hayatını İngiltere’deki Leicester Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi üzerine yaptığı yüksek lisans eğitimi ile sürdürmüştür. 2005 yılında Dış İlişkiler Müdür Yardımcısı sorumluluğuyla P&G’ye katılan Turgay, burada 13 yıl boyunca şirketin tüm markalarının halkla ilişkiler, regülasyon ve teknik mevzuat yönetimi ile hükümet ilişkilerini yürüttü. Son olarak da 2017 yılında P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kurumsal İletişim Direktörü olarak atanan Turgay, şirketin Kurumsal İtibar Yönetimi, Yönetici İletişimi, Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Vatandaşlık iletişiminden sorumlu liderlik görevini yürütmüştür.

Ayça Demirci, Ocak 2023 itibariyle P&G İngiltere, İrlanda ve Kuzey Avrupa Ülkeleri’nden Sorumlu Ev ve Kumaş Temizlik Kategorisi İletişim Direktörü olarak şirketin Londra ofisine atanmıştır.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER