Avon’da 2 Üst Düze Atama Gerçekleşti

Avon Türkiye’den üst düzey iki atama gerçekleşti. Avon Türkiye & Kuzey Afrika ve Distribütor Pazarlardan Sorumlu Ticari Pazarlama Direktörü Özlem Çitçi Avon One Europe Pazarlama Başkanı; Avon Türkiye Strateji ve Çoklu Kanal Direktörü olarak görev yapan Tuğba Kılıçkaya Göçtü ise Avon Global Perakende Kanal Lideri olarak atandı.

Profesyonel kariyer hayatına Danone ile başlayan ve Avon Türkiye’ye Mart 2020’de Ticari Pazarlama Grup Direktörü olarak katılan Özlem Çitçi, şirketin negatif ekonomik koşullarını çift haneli büyümesine evirmekte önemli bir rol oynamıştır. 2021 yılında NAME ve Distribütör Marketler’in pazarlama fonksiyonlarının Türkiye’ye entegrasyonuna öncülük eden Özlem Çitçi, Avon Türkiye’deki yeni görevine Mayıs ayı itibarıyla başladı.

Avon’un mağazalaşma ve perakande faaliyetlerini sürdürmesine önemli katkılar sunan Tuğba Kılıçkaya Göçtü ise Avon Global Perakende Kanal Lideri olarak yeni görevinde Avon Global’in perakende stratejisinin oluşturulması ve uygulanmasına liderlik edecek. Kılıçkaya Göçtü, Avon Türkiye’nin strateji liderliğini sürdürmeye ve liderlik ekibinde yer almaya da devam edecek.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER