Aslı Ulusoy Sipay’in İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Aslı Ulusoy, iş ortaklarına elektronik para ve ödeme hizmetleri sunan Sipay’in İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Ulusoy burada Sipay’in, hedef ve politikaları doğrultusunda iş geliştirme stratejilerini belirlemenin yanı sıra yeni projeler ve müşteri portföyünü genişletmekten sorumlu olacak. 

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde tamamlayan Aslı Ulusoy, çalışma hayatına Demirbank’ta MT olarak başlamıştır. Burada Şube Ve Genel Müdürlük deneyimlerinin ardından, Garanti Ödeme Sistemleri’nde Pazar Ortaklıkları Yöneticisi olarak görev alan Aslı Ulusoy, 2002 yılında Yapı Kredi Bankası’nda Üye İşyeri Pazarlama ve Ortaklık İlişkileri bölümünde yönetici olarak çalışmaya başlamıştır.

Yapı Kredi Bankasındaki kariyerinde Üye İşyeri Pazarlama ve Ortaklık İlişkileri Direktörü olarak ödeme sistemleri kart kabul ürün yönetimi, iş geliştirme, kurumsal iş ortaklıkları ve satış fonksiyonlarının başına geçmiştir. 2021 yılında Boyner Holding bünyesindeki Hopi’de Ticari İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Aslı Ulusoy, 2023 yılı itibarıyla Sipay’de İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlendi.

 

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER