25 Modifiyeli Araç Tutkunu Kadın Bir Araya Geldi

Tekirdağ’daki Çorlu Fuar Alanı’nda düzenlenen Marmara Fest 4 etkinliğinde, 25’i kadın 1800 modifiyeli araç tutkunu bir araya geldi.

Festival boyunca düzenlenen, 25 kadının katılımcının da modifiyeli araçlarıyla katıldığı yarışmalarda derece alanlara ödüller verildi.

“Buraya Model Olarak Gelmedik, Modifiyeyi Yapabilenler Olarak Geldik”

Etkinliğe katılan kadın Modifiyeli araç tutkunu Gülşah Yaşar, modifiye araç tutkusunun bir egzoz ile başladığını vurgulayarak, “Kadınların katılmasına çok güzel bakılıyor. Farklı tepkiler de alabiliyoruz. Mesela modifiyeci bayan mı olur? Modifiye camiasında bayanın ne işi var, gibi. Biz buraya model olarak, dansçı olarak gelmedik. Modifiyeyi yapabilenler olarak geldik. Grubumuzda 110 tane bayan var, 25’i burada.” dedi.

Bir diğer tutkun Çiğdem Çeltikçi ise modifiyeli araçların ayrı bir heyecan ve tutku olduğunu belirterek, “Bir bayan olarak kendi aracımızı kendimiz yaptığımız için öncelikle bu ödülü layık görüldü. Ses sistemi yarışmasında üçüncü olduk. Çok heyecan verici gerçekten. Çok küçük yaşlarda başlamış bir tutkunluk bu. Bu yaşımıza kadar geldi, devam da ettiriyoruz. Burada kendi gücümüzü, bayanın yaptığı marifetleri öne sürerek bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Benim 15’inci fuarım ve Avrupa’daki yarışmalarda birinci oldum.” diye konuştu.

Manşet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

SON HABERLER